Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, Manisa'nın geçmişine ve şehir yönetimine katkı sağlamış olan eski belediye başkanlarını unutmamak ve onların anısına saygı göstermek amacıyla bu anlamlı ziyareti gerçekleştirdi.

Bayram öncesinde yapılan bu ziyarette, Başkan Durbay, merhum başkanlar Adil Aygül, Ersan Atılgan, Ertuğrul Dayıoğlu ve Mustafa Çapra'ya kabirleri başında dua ederek Manisa'nın geçmişine ve kente hizmet etmiş değerli isimleri bir kez daha anmış oldu.

Devlet Bahçeli'den Süper Lig önerisi Devlet Bahçeli'den Süper Lig önerisi

Başkan Durbay kabristan ziyaretinde Manisa'ya iz bırakmış Mehmet Tevfik Lav, Hakkı İplikçi, Ahmet Bedevi ve Dündar Çiloğlu gibi isimlerin de kabirlerini ziyaret ederek, dua etti.

Bülent Kar ile Karşılaştı

Geçmiş dönem Manisa Belediye Başkanı Bülent Kar ile de ziyareti sırasında karşılaşan Başkan Durbay Bülent Kar ile de bir süre sohbet ederek, hal hatırını sordu.

Ziyaret Sırasında Duygu Dolu Anlar

Ziyaret sırasında duygu dolu anlar yaşanırken, kent sakinleri, belediye başkanlarının kabirlerinin ziyaret edilerek yapılan bu vefa ziyaretinin, Manisa'nın birlik ve beraberliğine katkı sağladığını belirttiler.

Muhabir: ÖZKAN ÇELİK