Geçmiş dönemde kooperatifte başkanlık yapan Fahrettin Baru, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda yeniden başkanlığa seçildi. Fahrettin Baru 161 oy alarak başkan seçilirken rakibi ise İbrahim Peker149 oyda kaldı.

Manisa Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fahrettin Baru, kooperatifi eski günlerine getirmek için ekibiyle birlikte çalışacağını ifade ederek, “Cenabı Allah bu yaştan sonra bu güzel ekibimle bana başkanlığı yeniden nasip etti. Bu mukaddes görevi layık gördü. Geçmiş tecrübelerimize dayanarak bu göreve geldik. Bu görevimizi en iyi şekilde yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Zor durumda olan bu kooperatifimizi tekrar eski günlerine döndürmek için hep birlikte çalışmaya başladık. Burada teraziyi doğru tartacağız. Buradaki payları eşit bir şekilde dağıtacağız. Güzel şeyler düşünüyoruz. Bunları da gerçekleştireceğimize de inanıyoruz. Geçmişte yaptığımız eserler var. Lojistik depoları hayata geçirdik. Yetkililerimizin destekleriyle şuan içinde bulunduğumuz garaja sahip olduk. Eski araçlarla çalışıyorduk. Sıfır sermayemiz vardı, çalışmalara yaparak sermayemizi büyüttük, araçlar aldık. Yeni dönemde yapacağımız projelerimiz var. Piyasadaki payımızı almak istiyoruz. Bu dönem en önemli hedefimiz kooperatifi çağın gereksinimleri ile buluşturarak teknoloji devrimini gerçekleştirmek ve bu sayede lojistik sektöründe etkin bir rol alarak üyelerimize daha katma değerli faydalar sağlamak. Bu doğrultuda oluşturduğumuz genç dinamik ve eğitimli ekibimle beraber Manisa Kamyoncular motorlu Taşıyıcılar kooperatifini hak ettiği noktaya taşıyacağız.” dedi. 

Tatilcilerin dönüş çilesi başladı Tatilcilerin dönüş çilesi başladı

Manisa Kamyoncular Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fahrettin Baru’nun yönetiminde başkanvekilleri Mustafa Çelik, Ömer Güzel, Harun Darı olurken, yönetim kurulu üyeleri ise Erol Cesur, Ferhat Koç, Mahmut Çiftçi oldu. Denetleme Kurulu’nda ise Ömer Demirhan, Ersin Şahin, Ahmet Aygar yer alıyor.

Muhabir: Özkan ÇELİK