İYİ Parti Manisa’nın yeni seçilen yönetim kurulu, ilk toplantısını İYİ Parti Manisa İl Başkanı Av. Ali Zafer İksir başkanlığında yaptı. Başkan İksir, “ Bu bir bayrak değişimiydi, aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Yeni yönetim kuruluyla ilk toplantısını yapan Av. Ali Zafer İksir, ”Yönetimimize baktığımızda hem genç, hem tecrübeli isimlerle harmanlanmış bir ekibimiz var. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı, genel ve daha sonrasında yapılacak yerel seçimlerde partimizi birinci parti yapıp, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i başbakan yapasıya kadar çalışacağız” diye konuştu.

“İYİ PARTİ’Yİ BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ”

9 ülkenin büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı 9 ülkenin büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı

Başkan İksir şunları söyledi:

“İYİ Parti Manisa İl Yönetim Kurulu’muz, bugün tam kadro ilk toplantısını gerçekleştirdi. Bu bir bayrak değişimiydi, aldığımız bayrağı bir adım daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. İçerisinde bulunduğumuz karanlık, baskı ve yokluk ortamından kurtulmak için gün sayan Manisalı hemşehrilerimiz rahat olsun. İYİ Parti olarak karanlık bulutları dağıtıp, iyilik güneşini ülkemizin üzerine yeniden doğuracağız. Yönetimimize baktığımızda hem genç, hem tecrübeli isimlerle harmanlanmış bir ekibimiz var. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı, genel ve daha sonrasında yapılacak yerel seçimler var. Manisa’da önce partimizi birinci parti yapıp, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i başbakan yapacağız. Daha sonra ise yapılacak yerel seçimlerde Büyükşehir Belediyesi ve 17’de 17 yapıp tüm ilçe belediyelerini almaya kararlıyız. Tüm yönetim kurulu arkadaşlarımı bir kez daha tebrik ediyor, Manisa ve partimize hayırlı olmasını diliyorum.” HABER MERKEZİ