MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Sayıştay Başkanlığı 17. Denetim Grup Başkanı Uzman Denetçi Feyzullah Okumuş’u makamında konuk etti.

Sayıştay Başkanlığı 17. Denetim Grup Başkanı Uzman Denetçi Feyzullah Okumuş, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Genel Müdür Yardımcısı Emre Özünlü de hazır bulundu. Grup Başkanı Okumuş, MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 2022 yılı faaliyetlerinin Sayıştay Başkanlığı tarafından denetlenmesi çerçevesinde genel bilgiler verdi. Grup Başkanı Okumuş, Genel Müdür Aslay’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Spil Dağında yaban hayatı unutulmadı Spil Dağında yaban hayatı unutulmadı

“İZLENİMLER PAYLAŞILDI”

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Genel Müdür Aslay, “MASKİ Genel Müdürlüğü olarak,  Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde il genelinde çok sayıda önemli projeyi hayata geçiriyoruz. Sayıştay Başkanlığı da her yıl olduğu gibi 2022 yılında da hayata geçirdiğimiz yatırımları incelemek üzere MASKİ’de bir denetim gerçekleştirdi. Denetim, kamu kaynaklarının verimli ve yasal çerçevede kullanılması noktasında Manisalı hemşerilerimiz ve Meclis adına gerçekleştirildi. Ziyaret esnasında da Grup Başkanı Feyzullah Okumuş Beyefendi yapılan faaliyetler ile ilgili izlenimlerini bizlerle paylaştı. Ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.