Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, su faturası ödeme ve kartlı sayaçlara su yükleme işlemlerini gerçekleştirmek için geliştirdiği MASKİ MATİK cihazlarındaki bakım ve onarım çalışmalarıyla ilgili bir duyuru yayınladı.

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kredi kartı, bankamatik kartı ve nakit işlemlerle abonelerin su faturası ödeme ve kartlı sayaçlarına su yükleyebilmesini sağlayan MASKİ MATİK cihazlarında yılsonu dolasıyla bakım onarım çalışması gerçekleştirileceği belirtildi. Çalışmanın 31 Aralık 2023 gecesi saat 23.45'te başlayacağı ve 2 Ocak 2024 sabah 09.00'da tamamlanmış olacağı ifade edildi.

MASKİ MATİK Hizmet Vermeye Başladı (7)

Belirtilen tarih ve saatler arasında MASKİ MATİK cihazlarında nakit işlemlerin yapılamayacağı, ancak vatandaşların kredi kartı ve bankamatik kartıyla işlemlerini gerçekleştirebilecekleri vurgulandı.

Akgedik'in projesinin temeli atıldı! Akgedik'in projesinin temeli atıldı!

Duyuruda, "İlimiz genelinde bulunan MASKİ MATİK cihazlarımızda yılsonu olması sebebiyle gerçekleştireceğimiz bakım onarım çalışmaları dolayısıyla 31 Aralık 2023 gecesi saat 23.45’ten 2 Ocak 2024 sabah 09.00’a kadar sadece nakit işlemler bölümü devre dışı kalacaktır. Kredi kartı ya da bankamatik kartı ile işlem yapmak isteyen aboneler ise işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Vatandaşlarımızın gerekli önlemleri alarak, nakit su yükleme işlemini bu aralıklara bırakmamaları ya da bu tarihler arasında kredi kartı ve banka kartı ile ödeme seçeneklerini tercih etmeleri önemle duyurulur" ifadeleri kullanıldı.

Editör: Zerrin Ağar