Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay, MHP MYK Üyesi Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, birlik ve oda başkanlarını ziyaret etti.

İlk olarak, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret eden Başkan Ergün'ü birlik başkanı Recep Çınar ve birlik üyeleri karşıladı. Çınar ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşarak, "Çıktığınız bu yolda başarılar diliyorum. Dualarımız sizlerle" ifadelerinde bulundu. Çınar, konuşmasının son bölümünde 1 Nisan sabahı, Başkan Ergün'e ziyaret yapmayı temenni etti.

Üreticiye yönelik destekler için teşekkür etti

Başkan Ergün ve beraberindeki heyet daha sonra, Şehzadeler Ziraat Odası'nı ziyaret etti. Oda Başkanı Hüseyin Altındağ ve Oda Yönetimi tarafından karşılanan Başkan Ergün, Büyükşehir Belediyesinin hizmet ve yatırımları hakkında bilgi verdi. Oda Başkanı Hüseyin Altındağ da Büyükşehir Belediyesi’nin üreticiye yönelik destekleri nedeniyle memnuniyetini paylaştı, teşekkür etti.

“Hizmetlerinizle gelecek nesillerde de anılacaksınız”

Başkan Ergün, birlik ve oda ziyaretlerini Manisa Pazarcılar Odası ile sonlandırdı. Başkan Ergün burada, Oda Başkanı Destan Bulgay ve Yönetim Kurulu tarafından karşılandı. Oda Başkanı Destan Bulgay, pazarcı esnafına yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ederek, "Yaptığınız eserlerle bundan sonraki nesillerde de anılacaksınız" dedi.

Başkan İksir’den taksici cinayetlerine tepki! Başkan İksir’den taksici cinayetlerine tepki!

Çalışmaları anlattı

Manisa Büyükşehir Belediyesinin geçtiğimiz 10 yıllık süreçte hayata geçirdiği, kırsal kalkınma projelerinden, asfalt çalışmalarına, MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan alt ve üstyapı çalışmalarından  içe suyu çalışmalarına kadar gerçekleştirilen projeleri anlatan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, OSB Kavşağı ve Gediz Kavşağında çalışmaların kısa sürede başlayacağını belirtti.

MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay da, Cumhur İttifakının gücü, devletin desteği ve gönül bağıyla hizmetlerin artarak devam edeceğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi