Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş ve bölgeye intikal eden MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, arama kurtarma, enkaz kaldırma ve yürütülen yardım faaliyetleri noktasında Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Cem Çöllü ile buluşarak fikir alışverişinde bulundu.

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde 900 ürünün fiyatı sabitlendi! Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde 900 ürünün fiyatı sabitlendi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, depremden etkilenen illerde yaraları sarmak için canla başla çalışıyor. 10 ilin etkilendiği deprem felaketinde Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü kurmayları da afet bölgesinde çalışmaları koordine ediyor. Bir süredir depremin merkez üssü Kahramanmaraş’ta çalışmaları takip eden ve ekiplerin organizasyonu için çalışan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, bölgeye intikal eden MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik ile Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Cem Çöllü ile bir araya geldi. Arama kurtarma çalışmalarının uzun süre devam ettiği bölgelerde hala mucize kurtuluşların yaşandığını ifade eden Memiş ve Çevik, iki kurumun cansiperane bir şekilde deprem felaketini yaşayan vatandaşların yaralarını sarmak için sahada olmaya devam edeceğinin altını çizdi. HABER MERKEZİ