Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, afet bölgesine destek amacıyla sevk ettiği iş makineleri ve personeller ile arama-kurtarma çalışmalarını sürdürürken, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından afet bölgesindeki vatandaşlara daha fazla yardımcı olmak amacıyla yeni araç takviyesi gerçekleştirildi ve gönüllü personeller bölgeye hareket etti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş, Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Emrullah Oğulluk, Özel Kalem Müdürü Gökmen Aytaç ile birlikte bölgeye hareket eden personeli uğurladı.

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN

Deprem bölgesindeki araç, ekipman ve insan gücüne ilave olarak hazırlanan 25 adet 4x4 pick up ve 50 personelden oluşan kafileye yolculuk öncesinde hayırlı görevler dileyen Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Erhan İnce, “Depremin ilk gününden itibaren arkadaşlarımız bizlere ulaşarak gönüllü olmak istediklerini defalarca dile getirdiler. Allah nasip etti, bugün onlara bir fırsat verdi. Bunun için Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı olarak bizler çok mutluyuz. Çünkü arkadaşlarımızı kutsal bir görev için gönderiyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah. Bizler her zaman yanlarındayız. Bizler de elimizden geleni her zaman yapacağız” diye konuştu.

DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Metin Memiş de, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün sizlere selamlarını iletiyorum. Başkanımız da sizlere hayırlı yolculuklar dileklerini iletti. Görevimizi biliyorsunuz. Ülkemizde yaşanan bu büyük afette, bütün illerde olduğu gibi bizde elimizden gelen tüm desteği veriyoruz, vermeye de devam ediyoruz. Bu süreçte de orada elimizden geldiği kadar, elinizden ne geliyorsa bölgedeki insanlara yardıma gidiyorsunuz. Konunun hassasiyetini hepimiz biliyoruz. Allah hepinize güç kuvvet versin. Allah yolunuzu açık etsin. Kazasız belasız yolculuklar diliyorum” diye konuştu. Kırtık Şantiyesinde toplanan araçlar, konuşmaların ardından deprem bölgesine doğru yola çıktı. HABER MERKEZİ

Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak? Zamlı emekli maaşları ne zaman yatacak?