Marteniçka Nedir? Baharı Müjdeleyen Marteniçkanın Hikayesi Nedir? Ne Zaman Takılır? Marteniçka Nedir? Baharı Müjdeleyen Marteniçkanın Hikayesi Nedir? Ne Zaman Takılır?

Dizinin en son bölümünü izleyen ve yeni bölüm fragmanından detaylar görmek isteyenler yoğun olarak Ben Bu Cihana Sığmazam 50. bölüm fragmanı izle şeklinde araştırmalarını sürdürüyor.

ATV ile Ben Bu Cihana Sığmazam 50. bölüm fragmanı izle linki ve tüm detaylar şöyle;

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 50. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

"Cezayir'i öldür, bu hikaye bitsin!"

Erman, sağ kolu Tazıyev'i kurtarmak yerine yurt dışına kaçmaya çalışır ancak Cezayir ve Gardaşov'un elinden kaçamaz. Cezayir ve Gardaşov ezeli düşmanlarını ortadan kaldırmayı başarır. Fakat olaylar durulmaz. Erman'ın da ölümüyle Cezayir'in ölmesini isteyenlerin sayısı giderek artar. Vedat, Amerika'nın gözünde değerini arttırabilmek için Cezayir'i öldürmeye kararlıdır. Bunun için Berfin'i kullanarak Cezayir'e tuzak kurar. Gardaşov ile birlikteyken gerçekleşen bu saldırıdan sağ kurtulmayı başaran Cezayir için asıl yıkıcı olan ise hiç beklemediği bir ihanettir. Cancal Ağa'nın karısı Leyla'yı öldürtmek için saldırı planlayan kişi olduğunu öğrenir. Ortaya çıkan bu gerçekler tüm dengeleri değiştirir.

Kaynak: Almıla Nur Berilğen