Edebiyatın güçlü Kalemlerinden Yaşar Kemal’in vefatının 9’uncu yılı Edebiyatın güçlü Kalemlerinden Yaşar Kemal’in vefatının 9’uncu yılı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, her yıl olduğu gibi bu yıl da 17 ilçe ve mahallelerinde bulunan okullarda eğitim gören öğrencilere ayakkabı ve mont desteğini sürdürüyor. Bu kapsamda Saruhanlı ilçesinde, Heybeli İlkokulu, Kemiklidere İlkokulu ile Taşdibi Bilgin Eker İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine mont ve bot hediye edildi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, il genelinde kentin ihtiyacına yönelik dev yatırımları bir bir hayata geçirirken bu süreçte geleceğimizin teminatı olan öğrencileri de unutmuyor. Bu kapsamda Başkan Ergün, Saruhanlı ilçesinde, Heybeli İlkokulu, Kemiklidere İlkokulu ile Taşdibi Bilgin Eker İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerini hediyeleri ile sevindirdi. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri aracılığıyla Saruhanlı’ya ulaştırılan bot ve montlar öğrencilere teslim edildi. Okul müdürleri ve öğrenciler, sağlanan destek nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi