Muradiye’de 3 gündür elektrikler yok! Muradiye’de 3 gündür elektrikler yok!

Belediye Düğün Salonunda düzenlenen ve engelli vatandaşlar ile ailelerinin de katıldığı etkinlikte misafirlere yemek ikram edildi. Daha sonra Grup Ezgi'nin seslendirdiği canlı müzik eşliğinde eğlence programı düzenlendi ve pasta kesildi.

Başkan Cıllı, burada yaptığı konuşmada engelin bedende değil, kalplerde olmaması gerektiğini ifade ederek, "Bende bir engelli babası olarak bu aileden biriyim. Bundan böyle daha sık bir araya gelecek, güzel günler geçireceğiz. Belediye olarak Sosyal Tesislerimizdeki Engelsiz kafeyi en kısa sürede hayata geçireceğiz. Engelliler Derneğini de burada taşıyacağız. Ayrıca engelli kardeşlerimizin ulaşımı için Belediyemize bir adet araç tahsis edeceğiz. Telefonum 7 gün 24 saat açık, istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz" dedi.

Programa MHP İlçe Başkanı Baki Ulu, Belediye Başkan Yardımcıları Alp Serdar Tuğsal, Haşim Yener Bilir, Tuğba Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Aguş, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Emin Kenez, Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Kan, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Bilek, Engelliler Derneği Başkanı Kazım Uysal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Jale Aslan ve diğer davetliler katıldı.

Muhabir: ÖZKAN ÇELİK