Bankkart, beyaz eşya ve elektronik eşya alışverişlerinde muhteşem bir kampanya sunuyor. Sadece 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL, 20.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise tam 1.000 TL Bankkart Lira hediye ediliyor.

Kampanyadan faydalanmak için Bankkart Mobil uygulamasını indirmeniz veya bankkart.com.tr web sitesine girmeniz yeterli.

Kampanya 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerlidir, bu süre zarfında istediğiniz kadar alışveriş yapabilir ve Bankkart Lira kazanabilirsiniz. 

İşte kampanyanın detayları…

DEV MARKALARDAN BANKKART LİRA KAZANIN!

Bankkart'ın sunduğu muhteşem kampanya ile beyaz eşya ve elektronik ürünler alışverişlerinize özel fırsatlar kapıda! Ancak kampanyadan yararlanmak için bazı dikkat edilmesi gereken detaylar bulunuyor.

Cumhur İttifakı ortağı asgari ücret için rakam verdi! Cumhur İttifakı ortağı asgari ücret için rakam verdi!

Kampanya, birçok üye işyerinde geçerli, bunlar arasında Vestel, Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Philips, Sony, Apple, Huawei, Lenovo, HP gibi önde gelen markaların mağazaları veya yetkili satıcıları da bulunuyor.

Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var: Ana faaliyeti beyaz eşya sektörü olmayan e-ticaret siteleri veya fiziki üye işyerleri kampanyaya dahil değil. Bu nedenle alışveriş yapmadan önce işyerinin kampanyaya dahil olup olmadığını kontrol etmek önemli.