Burçlar kişinin karakter oluşumunda büyük ölçüde etkileri bulunan ve kişinin hayatında çeşitli değişimlerin meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu değişimler bazı durumlarda olumlu sonuçlar doğursa da bazı durumlarda çeşitli problemlerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Burçlar dünyasında aynı zamanda bir takım ortak özelliklerde bulunmaktadır. Bu ortak özelliklerden bir tanesi duygusal manada hayatını yolunda gitmeyen burçlar üzerinedir. Bu 3 bur hayatta dikiş tutturmayı ne yazık ki başaramıyor. İşte o burçlar...

Oğlak burcu

22 Aralık-20 Ocak tarihleri arasında doğan ve toprak elementine sahip olan kişiler oğlak burcudur. Oğlak burçları genel özellikleri itibarıyla mükemmelliyetçi tavırları ön planda olan ve hemen hemen her işi büyük bir titizlikle yerine getiren kişilerdir.

Oğlak burçlarının mükemmelliyetçi tavırları ilişkilerinde büyük bir sorun olurken, beklentilerini karşılayan uyumlu bir partner bulma noktasında ciddi zorluklar yaşayabilmektedirler. Bu durumda çoğu zaman mutsuz ilişki içerisinde olmalarına neden olmaktadır.

Balık burcu

 20 Şubat ile 20 Mart arasında doğan ve su elementine sahip olan kişiler balık burcudur. Balık burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal yönleri fazlasıyla ağır basan ve bu duygusallıkları dolayısıyla çoğu zaman çeşitli sorunlar yaşayabilen kişilerdir.

Bilginer ve Jolie Maria filminde başrol paylaşacak Bilginer ve Jolie Maria filminde başrol paylaşacak

Hayal dünyaları fazlasıyla geniş olan balık burçları, hayalindeki hayatı yaşayamadığı için çoğu zaman depresyona girebilme eğilimi içerisinde olmaktadır. Mutluluk ve uzun süreli bir ilişki istedikleri bir şey olsa dahi zordur.