ilan.gov.tr’de yer alan ilana göre, bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/11 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : İzmir İli, Çeşme İlçesi , ALAÇATI Mahallesi , 123 Ada, 21 Parsel nosunda kayıtlı Ev vasfında 125,15 M2 miktarındaki taşınmaz tapu kaydındaki 03.09.2004 tari 4055 yevmiyeli 2.Grup Korunması gerekli Kültür varlığıdır şerhi tapu kaydında baki kalmak şartı ile ihalesi yapılacaktır. taşınmaz ev vasfında olup üzerinde yaklaşık 200 M2 kapalı kullanım alanına sahip iki katlı tescilli bir taş ev bulunmaktadır. binanı üst katında 4 oda 1 teras alt katında ise giriş holü 1 oda banyo ve mutfak yer almaktadır. binanın dış cephesi sıvalı ve boyalı zemin döşemeleri alt kat taş üst katta ahşaptır. doğramalar alt katta alşap üst katta PVC plastiktir. Haber Merkezi

Uzman isimden altın yatırımcılarına uyarı… Altının yükseleceği tarihi duyurdu! Uzman isimden altın yatırımcılarına uyarı… Altının yükseleceği tarihi duyurdu!

İLAN BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN