Ahmet ÜNSAL/Manisa

Hatice-Hakan Ertekin çiftinin güzel kızı Refia ile Ayla-Ali Haydar Akkılıç’ın yakışıklı oğlu Hüseyin’in Yunusemre Millet Çarşısındaki görkemli nikahlarını nikah memuru Serdar Akçam kıydı.

Refia-Hüseyin Akkılıç çiftinin nikah şahitliklerini ise AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Serkan Kızıl, önceki dönem il başkan yardımcısı Ömer İşçi, Derya Varol, Eli Çaçaron, Ertuğrul Ozan Çaçaron üstlendi.,

Fatih Terim'in Eşi Fulya Terim Kimdir? Babası Kim? Fatih-Fulya Terim Çifti Ne Zaman Evlendi? Fatih Terim'in Eşi Fulya Terim Kimdir? Babası Kim? Fatih-Fulya Terim Çifti Ne Zaman Evlendi?

Alkışlar eşliğinde salona giren Refia-Hüseyin Akkılıç çiftinin evlilik cüzdanı AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı verdi.

Hızlı yaptığı konuşmasında; “Hüseyin kardeşimiz bizim çok kıymet ve değer verdiğimiz bir kardeşimiz.Her zaman olduğu gibi bundan sonraki yaşamında da maddi ve manevi yanında olacağımızı belirtmek istiyorum.Evlilikte bu cüzdanı en iyi saklayabilecek olan tarafın kadın olduğunu düşünerek evlilik cüzdanını Refia kızımıza emanet ediyor ve çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi

AK Partili yöneticilerin yanı sıra meclis üyelerinin yanı sıra Ertekin ve Akkılıç ailelerinin yakınlarının katılım gösterdiği Refia ve Hüseyin Akkılıç çiftleri salondan yükselen alkışlar arasında imzalarını attı.

Muhabir: AHMET ÜNSAL