AK Parti Manisa Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Uğur Aydemir ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

MHP Grup Başkanvekili Akçay’dan Başkan Ergün’e ziyaret MHP Grup Başkanvekili Akçay’dan Başkan Ergün’e ziyaret

Geçen hafta Manisa genelinde peş peşe meydana sağanak yağışlardan etkilenen, özellikle de Saruhanlı’da etkili olan yağıştan dolayı sergideki üzümleri büyük zarar gören çiftçilere geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Aydemir, ‘Devletimiz, bu güne kadar hiçbir afette vatandaşlarımızı yalnız bırakmadı, bugün de yaşanan afetten dolayı üzümleri zarar gören hemşehrilerimizin yanındadır’ dedi.

Saruhanlı’nın Mütevelli, Gümülceli ve Koldere Mahallelerinde yağıştan zarar gören üzüm sergilerini gezen Aydemir, durumun vahametini TMO Genel Müdürü’ne de yaptığı telefon görüşmesinde aktararak, gereken adımların bir an önce atılması gerektiğini ifade etti.

“AYDEMİR, SALİHLİ’DE 5 EYLÜL KURTULUŞ GÜNÜ TÖRENİNE KATILDI”

5 Eylül Salihli’nin Düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı vesilesiyle ilçede düzenlenen resmi törene katılan Aydemir, sonrasında Öğretmenevi’nde İlçe Miili Eğitim Müdürü Mahmut Yenen ve Sendikaların temsilcileriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Salihli İlçe Programına Salihli Adil Oral Vergi Dairesini ziyaret ederek devam eden Aydemir, sonrasında Salihli OSB Müdürlüğünü ve bazı fabrikaları da ziyaret ederek işletmelerin faaliyetlerini yakından inceledi.

“ÜLKEMİZİN BÜYÜMESİNE KATKI SAĞLAYAN İŞLETMELERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR”

Aydemir; ‘ülkemizin üretimine, istihdamına, ihracatına ve büyümesine katkı sağlayan tüm işletmelerimiz başımızın tacıdır, firmalarımızın üretimi, istihdamı ve ihracatını artırmaları için hükümetimiz bugüne kadar gereken desteği sağlamıştır, bundan sonra da yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.’ dedi.