Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında mahalleye 3,5 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon hattı kazandırılarak 10 bin metrekarelik kilit parke taş döşemesi yapıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi kapsamında mahallelerin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen proje kapsamında Şehzadeler ilçesine bağlı Yenimahmudiye mahallesinde 3,5 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon hattı kazandırılarak 10 bin metrekarelik kilit parke taş döşemesi yapılarak vatandaşların abone bağlantıları da tamamlandı. Ayrıca mahallede evsel nitelikli atıksu problemi yaşanmaması için foseptiklerin de montajı yapıldı.

“MAHALLEMİZE CİDDİ YATIRIMLAR YAPILDI”

Yenimahmudiye Mahalle Muhtarı Osman Yüksel, “Mahallemize hizmetler gelmeden önce alt yapımız yoktu. Ciddi sıkıntılar çekiyorduk. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün sayesinde mahallemiz içme suyu, kanalizasyon ve üstyapıya kavuştu. 50 hanelik bir mahalleye ciddi yatırımlar yapıldı. Şahsım ve mahallelim adına başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

TARİŞ’te yeni dönem… 36 yıllık başkan seçimi kaybetti TARİŞ’te yeni dönem… 36 yıllık başkan seçimi kaybetti

Mahalle sakinlerinden Şenasi Türkoğlu, “Mahallemize alt yapımı yapılmadan önce yollarımız ve foseptiklerimiz çok kötüydü. İçme suyu hatlarımız da sürekli patlaklar meydana geliyordu. Şuan alt yapımızdan üst yapımıza kadar her şey yenilendi. Mahallemizin hiçbir sıkıntısı kalmadı. Hizmetlerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle Sakinlerinden Bekir İnce İse, “Mahallemizin en büyük sıkıntılarından biri içme suyu ve foseptik sorunlarıydı. Çok şükür bu sorunlarımız sona erdi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün mahallemizi büyük bir sorundan kurtardı. Şuan alt yapımız ve üst yapımız yenilenerek mahallemiz çok güzel bir yer haline geldi. Kısacası mahallemiz yaşanabilir bir yer haline geldi. Yapılan hizmetlerden ötürü Büyük Başkanımız Cengiz Ergün’den Allah razı olsun kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.