Yalı Çapkını'nın yayınlanan son fragmanında, Ferit ve Halis Korhan'ın Pelin'in evine gittiği görüldü. Halis Korhan, Ferit'e bir karar vermesi gerektiğini söyledi. Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosuyla yayımlandığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çeken yapım 17 Kasım Cuma günü yeni bölümü ile ekrana gelecek. Peki, Yalı Çapkını Ferit Seyran'ı mı, Pelin'i mi seçecek? İşte, Yalı Çapkını 46. bölüm fragmanı izle ekranı…

Yalı Çapkını 46. Bölüm fragmanında Ferit ve Halis Korhan'ın Pelin'in evine gittiği görüldü. Halis Korhan, Ferit'e bir karar vermesi gerektiğini söyledi. 17 Kasım Cuma günü yeni bölümü ile ekrana gelecek yapım yeni sezonuyla devam ediyor. Dizinin yeni bölüm tanıtım fragmanında Pelin'in Ferit'ten hamile olduğunu öğrenen Halis Ağa'nın Şehmuz ile konuşmaya gitmesi ve Şehmuz'un Ferit'e "Bir karar vereceksin ya karın ya Pelin" demesi damga vurdu. Peki, Yalı Çapkını Ferit Seyran'ı mı, Pelin'i mi seçecek? İşte, Yalı Çapkını 46. bölüm fragmanı izle ekranı…

OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin ve Alptekin Bozkurt'un üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger, Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay'ın kaleme aldığı Yalı Çapkını, yeni sezonuyla devam ediyor.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrol oynadığı dizi, yeni sezona sönük bir açılış yaptı. Yeni sezonun ilk başlarında istenileni veremeyen dizi, Pelin karakterinin geri dönüşüyle yeniden hareketlendi.

Pelin hamile olarak geri dönmesinin ardından Ferit'in kafası karışırken, son fragmanda Halis Korhan'ın da hamileliği öğrendiği görüldü.

Saudade Nedir? Hangi Dil ve Anlamı Nedir? Saudade Nedir? Hangi Dil ve Anlamı Nedir?

FERİT SEYRAN'I MI, PELİN'İ Mİ SEÇECEK?

Ferit ve Halis Korhan, Pelin'in evine gitti. Şehmus'la konuşan Halis Korhan, Ferit'e bir karar vermesi gerektiğini söyledi.

Şehmus'un Pelin'e nikah kıyacaksın demesinden sonra kafası karışan Ferit'in en karar vereceği ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

YALI ÇAPKINI 46. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

YALI ÇAPKINI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nükhet, kendisine yöneltilen suçlamalardan sıyrılmanın yolunu bulur ve beklenmedik bir hamle yaparak evi terk eder. Ferit ve Abidin, Taylan'ı markaj altında tutmaya devam ederler.