Gerçek Hayattan Uyarlanan Filmler: Hikayesi Gerçeğe Dayanan 10 Film Önerisi! Gerçek Hayattan Uyarlanan Filmler: Hikayesi Gerçeğe Dayanan 10 Film Önerisi!

İki gün önce Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi'ndeki evinde çektiği ve sosyal medya hesabından paylaştığı videoda zor günler geçirdiğini ve  intihar edeceğini söylemesi üzerine polis ekipleri hızla müdahale etti. Sarnıç'ın fazla antidepresan ilacı kullanarak intihara kalkıştığı belirlendi ve tedbir amacıyla Beylikdüzü Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

640Xauto 11Zon

Yaşananların ardından Sarnıç, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaparak, "İyiyim, merak etmeyin. Ben size kendimi atacağım dedim. Sinirlerim çok bozulmuştu. Duygu karmaşaları içindeyim. Sadece bir süre ilaç alıp uyumak kafamı toparlamak istedim. Ortalığı ayağa kaldırmışsınız. Endişe etmeyin, iyiyim. Ne kadar çok sevenim varmış meğer, bilmiyordum. Sizi üzdüğüm için özür dilerim ama şu an hiç kimseyle konuşmak istemiyorum. Yalnız kalmak istiyorum. Lütfen beni anlayın. Hepinizi seviyorum" şeklinde konuştu.

640Xauto (1) 11Zon

Kaynak: Haber merkezi