Artık mesajları yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğinizde bunu geri alabileceksiniz. WhatsApp, bu yeni özelliğini kullanıcılarına gönderdiği mesajla duyurdu.

Artık mesajları yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğinizde bunu geri alabileceksiniz. WhatsApp, bu özelliği duyurduğu mesajında, "Bir mesajı herkesten silmek istediğiniz ancak yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğiniz oldu mu? Bundan böyle bu işlemi geri alabilirsiniz. Silmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı" ifadelerini kullandı.

İlk olarak, sildiğiniz mesajın üzerine gelip "Benden sil" butonuna tıklıyorsunuz. Bu işlemle birlikte, sildiğiniz mesajın yanında "Geri al" sekmesi belirecek. "Geri al" sekmesine tıklayarak mesajınızı geri alabilirsiniz.

İzmir Karavan Kamp Alanları: İzmir'de Keyifli Bir Karavan Tatili İçin 12 Farklı Lokasyon! İzmir Karavan Kamp Alanları: İzmir'de Keyifli Bir Karavan Tatili İçin 12 Farklı Lokasyon!

Artık mesajınız geri alınmış olacak ve yanlışlıkla sadece kendinizden sildiğiniz mesajınızı dilerseniz tekrar herkesten silebilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi