Dünyanın en hızlı ayakkabı hırsızı

İstanbul'da bir hırsız apartmandan 30 çift ayakkabıyı bir buçuk dakikada çaldı.

Dünyanın en hızlı ayakkabı hırsızı

İstanbul'da bir hırsız apartmandan 30 çift ayakkabıyı bir buçuk dakikada çaldı.

07 Haziran 2021 Pazartesi 10:03
Dünyanın en hızlı ayakkabı hırsızı

 Edinilen bilgiye göre, orta yaşlarda bir adam sokağa gelerek binaların kapılarını yoklamaya başladı. Bir binanın kapısının açık olduğunu gören şahıs hızla içeri girdi. Eli boş bir şekilde binaya giren ayakkabı hırsızı bir buçuk dakika içinde elinde ayakkabı dolu iki poşet ile dışarı çıktı. Ayakkabı hırsızının yaklaşık 30 çift ayakkabı çaldığı öğrenildi. Polis ekipleri ayakkabı hırsızının yakalanması için çalışma başlattı.

“MAHALLEYE DADANAN HIRSIZ, AÇIK KAPILARI GÖRÜNCE GİRİYOR”

Ayakkabısı çalınan Kerem Küçük, “Olay gece 4.00 sularında oldu. Mahalleye dadanan bir hırsız kapıyı açık görüyor kapıya geliyor. Ayakkabıları toplayıp gidiyor. 30-40 tane ayakkabı alıyor. Daha önce diğer binalarda da oldu. İlk şuradaki binaya girmeye çalışmış, orası açık olmayınca bizim binaya girmiş” dedi.

“SABAH İŞE GİDECEKKEN AYAKKABILARIN OLMADIĞINI FARK ETTİK”

Samer Yavuz ise, “Biz evde yatıyorduk sabah kalktık işe gidecekken sabah kalktığımızda ayakkabılar yoktu. Kamera kaydına falan baktık. Önce geliyor şu evi zorluyor kapısını. Sonra gelip kapının açık olduğunu görüp bu binaya giriyor. Elinde poşet yoktu giderken iki poşet ile çıkıyor. Bir anda aşağıya doğru kaçıyor. 30 kadar ayakkabı çaldı ayakkabılar da iyiydi” şeklinde konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112