Düğün takıları küle döndü

Yeni evli İsmail Polat, sabah saatlerinde patlama sesiyle uyandı. Anında evinin önüne koşan Polat, içerisinde 110 bin TL değerinde altın ve para olan aracının havaya uçtuğunu gördü.

Düğün takıları küle döndü

Yeni evli İsmail Polat, sabah saatlerinde patlama sesiyle uyandı. Anında evinin önüne koşan Polat, içerisinde 110 bin TL değerinde altın ve para olan aracının havaya uçtuğunu gördü.

13 Ekim 2021 Çarşamba 17:02
Düğün takıları küle döndü

İsmail Polat, evlendikten sonra 110 bin TL değerindeki altın ve paralarını aracına bırakıp eve gitti. Sabah ise büyük bir patlama sesiyle uyandı. Hemen aşağı koşan Polat, aracının küle döndüğünü gördü. Hemen altınlara ve paraya baktı ancak onlar da kül olmuştu.

İTFAİYE EKİPLERİNE HABER VERDİ

 Pazartesi günü aile içerisinde gerçekleştirilen bir düğünle evlenerek dünya evine giren İsmail Polat, yaklaşık 110 bin lira değerindeki altın ve parasını aracında bıraktı. Eve giden Polat, gece saat 03.00 sıralarında bir patlama sesiyle uyandı. Evden çıkan Polat, park halindeki aracının alevler içerisinde kaldığını gördü. Komşularının yardımıyla yangını söndürmeyi başaramayan İsmail Polat, itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden itfaiye ekipleri, yangına müdahale ederek söndürdü.

ÇIKIŞ NEDENİ BELLİ DEĞİL

Olay yerine çağrılan polis ekipleri, kundaklama şüphesiyle inceleme yaptı. Yapılan incelemede yangının kesin çıkış nedeniyle ilgili kesin bir sonuç elde edilemedi.

"PATLAMA SESİYLE UYANDIM"

Yaklaşık 100 bin lira değerinde ziynet eşyası ile bir miktar parasının küle döndüğünü söyleyen İsmail Polat, "Saat 23.00'da misafirlikten geldim. Saat 03.00 - 04.00 sıralarında bir patlama sesiyle uyandım. Dışarı çıktığımda aracımı alevler içerisinde gördüm. O anda ne yapacağımı şaşırdım. Direkt itfaiyeye haber verdim. İtfaiye söndürdükten sonra memur arkadaşlar geldi. Kimse ile bir husumetim yok. Bu aracın bu hale gelme nedenini halen çözemedim. Yaklaşık 100 bin lira değerinde ziynet eşyalarım vardı. Onlar da araçta bulunuyordu. Bir miktar param vardı. İki günlük evliyim. Yetkililerden yardım istiyorum" dedi.

"ZİYNET EŞYALARI YANDI"

Yapanların yakalanmasını isteyen İsmail Polat'ın kuzeni Yunus Altun," Gördüğünüz gibi kuzenim İsmail Polat'ın aracı bu haldedir. Kendisi 2 günlük evlidir. Daha yeni evli bir çift. Gece bir patlama sesi ile uyanıyor. Aracının yandığını görüyor ve itfaiye geliyor. Aracın içerisindeki ziynet eşyaları yandı. Yapanların yakalanmasını istiyoruz" diye konuştu.İHA

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112