Türk Sağlık Sen Genel Merkezi, Manisa’ya çıkarma yaptı. Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcıları Ümit Turhan ve Kenan Karaçam kente gelerek çeşitli temaslarda bulundu. Manisa Şube Başkanı Aydın Akagündüz ve yönetimi ile birlikte Manisa’daki sağlık kuruluşlarını ziyaret eden Türk Sağlık Sen heyeti, çeşitli görüşmelerde bulundu.

Burhan AKDEMİR 

Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcıları Ümit Turhan ve Kenan Karaçam, Manisa temasları kapsamında göreve yeni atanan Manisa İl Sağlık Müdürü Erol Karaca ile Manisa 112 Çağrı Komuta Merkezi Müdürü Ülker Beşer Karabağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcıları, Manisa İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Leyla Arıcı ve Personel Hizmetleri Başkanı Ebru Taşık ile bir araya geldi.

Turhan ve Karaçam, Manisa Şehir Hastanesi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’nde de temaslarda bulundu.

Görüşmelerde, başta sendika üyesi sağlıkçılar olmak üzere bütün çalışanların sorunlarına ilişkin görüşler ve çözüm önerileri ele alındı.

Ayrıca Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcıları Ümit Turhan ve Kenan Karaçam, Manisa’da Türk Sağlık Sen’e üye olan sağlık çalışanlarının da kayıtlarını yaptı.

4 santimlik kesi ile tümör ameliyatı 4 santimlik kesi ile tümör ameliyatı