Manisa’da 23 Nisan coşkusu yaşandı! Manisa’da 23 Nisan coşkusu yaşandı!

Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi her yıl olduğu gibi bu ramazan ayında da ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımcı oluyor.  Türk Kadınlar Konseyi Şubelerden Sorumlu Başkanı Mübeccel Kafkaslı, Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube Başkanı Melahat Uz ve yönetim kurulu üyeleri 100 kişiye ramazan gıda fişi dağıttı, bazı bakkallara giderek borçları sildi. Fiş alan vatandaşlar ister gidip Ramazan kolisi alabilir, isterse fişte yazan miktar kadar herhangi bir alışverişi de yapabilir.

Türk Kadınlar Konseyi Şubelerden Sorumlu Başkanı Mübeccel Kafkaslı, 11 ayın sultanı ramazan ayını tebrik ederek, “Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şubesi olarak her yıl ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyoruz. Bu sene Rabbimize şükürler olsun bu yardımları sürdürüyoruz. Destek veren herkese teşekkürü ediyoruz” dedi.

Türk Kadınlar Konseyi Manisa Şube Başkanı Melahat Uz ise, her yıl koli dağıttıklarını bu yıl ise herkesin istediği ürünleri alması için fiş dağıttıklarını söyledi. Uz, Türk Kadınlar Konseyi olarak bundan sonrada yardımlara devam edeceklerini vurguladı.

Muhabir: Özkan ÇELİK