Bulgaristan-Türkiye sınırında yangın çıktı! Alevler sınıra dayandı Bulgaristan-Türkiye sınırında yangın çıktı! Alevler sınıra dayandı

Manisa'da hava durumu tahminleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlandı. Meteorolojinin verilerine göre, Cuma günü güneşli günlere kısa bir ara verilecek.

Manisa'da yaşayanlar, önümüzdeki günlerde hava durumuna dikkat etmekte fayda var! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün güncel verilerine göre, Manisa'da 02 Temmuz Salı günü sıcak bir hava etkili olacak. Sıcaklık 24 ile 40 derece arasında değişecek ve nem oranı yüzde 14 ile yüzde 65 arasında olacak.

03 Temmuz Çarşamba günü de sıcaklıkların yüksek seyretmesi bekleniyor. Sıcaklık 26 ile 40 derece arasında olacak ve nem oranı yüzde 16 ile yüzde 56 arasında değişecek.

04 Temmuz Perşembe günü Manisa'da sıcaklıklar biraz daha düşecek. En düşük sıcaklık 24 derece, en yüksek sıcaklık ise 37 derece olacak.

Cuma Gününe Dikkat!

Ancak en dikkat çekici durum Cuma günü yaşanacak. Manisa’da gökgürültülü sağanak yağış bekleniyor. Sıcaklık 25 ile 37 derece arasında değişecekken, nem oranı yüzde 31 ile yüzde 73 arasında olacak.

Hafta sonuna doğru, 06 Temmuz Cumartesi günü ise az bulutlu bir hava bekleniyor. Sıcaklık 25 ile 36 derece arasında değişecek ve nem oranı yüzde 28 ile yüzde 81 arasında olacak.

Manisa'da hava durumu tahminleri ve geçmiş verilerine göre, Cuma günü gökgürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Vatandaşlar, dışarı çıkarken bu durumu göz önünde bulundurmalı ve gerekli tedbirleri almalıdır.

 

Muhabir: ÖZKAN ÇELİK