Kara Ağaç Destanı konusu, oyuncu kadrosu Kara Ağaç Destanı konusu, oyuncu kadrosu

Survivor All Star 2024 yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Nefise Karatay, geçmişteki başarılı performansı ve spordaki yetenekleriyle dikkat çekiyor. Peki, Survivor Nefise Karatay kimdir, Instagram hesabı var mı? Cevaplar haberimizde…

Survivor Nefise Karatay Kimdir?

Milli Sporcu Nefise Karatay, 25 Şubat 2000 tarihinde dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Güner, babasının adı Mustafa olan sporcunun bir de erkek kardeşi olduğu biliniyor. Uzun atlama ve engelli atlama dallarında başarılı bir kariyere sahip olan Nefise, sporculuk hayatına küçük yaşlarda başlamıştır. Fenerbahçe ile başladığı spor kariyerine profesyonel bir şekilde devam eden Nefise, İstanbul'da spor yapma kararı alarak kariyerine yön vermiş ve daha sonra ailesiyle birlikte İzmir'e yerleşmiştir. Milli atlet olan Karatay, uzun atlama ve engelli atlama arasında kalsa da engelli atlamada mutlu olacağını düşünerek bu alana yöneldi.

Survivor All Star 2024’te Nefise Karatay

Survivor All Star 2024 kadrosunda yer alan Nefise, son şampiyon unvanıyla adaya gidiyor. Geçmişteki başarısını sürdürme hedefiyle yarışan Nefise, mavi takımın bir parçası olarak izleyicilerle buluşuyor.

Survivor Nefise Instagram Hesabı

Nefise Karatay'ın Instagram hesabı, 'nefiseekaratay' adıyla kullanıcılarla buluşuyor. Buradan Nefise'nin hayatına dair paylaşımları ve Survivor macerasına dair güncel bilgileri takip edebilirsiniz.

Kaynak: Özkan Çelik