Sarıgöl MHP'de Ahmet Buldanlı güven tazeledi

MHP Sarıgöl İlçe Kongresinde mevcut başkan Ahmet Buldanlı tekrar seçilerek güven tazeledi.

Sarıgöl MHP'de Ahmet Buldanlı güven tazeledi

MHP Sarıgöl İlçe Kongresinde mevcut başkan Ahmet Buldanlı tekrar seçilerek güven tazeledi.

13 Eylül 2020 Pazar 15:07
Sarıgöl MHP'de Ahmet Buldanlı güven tazeledi

Kongrenin ardından yeni yönetim, MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay ile Belediye Başkanı Necati Selçuk'la birlikte ilçe şehitliğini ziyaret ederek şehitler için dua etti. 

Sarıgöl Şehit Haşim Dirik Kapalı Pazaryeri ve oto parkında yapılan kongrenin divan başkanlığına MYK Üyesi Gülay Özcan seçildi. Kongreye MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa MHP İl Başkanı Ömer Baysal, MYK üyesi Gülay Özcan, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, çevre ilçelerin MHP ilçe başkanları ile delegeler katıldı. Kongreye katılan AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Erdoğan Büyükdinç ve yönetim kurulu da katılarak kongrenin hayırlı olmasını temenni etti.

Kongrede tekrar aday olan Ahmet Buldanlı yaptığı konuşmasında, "İlçemizin sorunlarını çözüme kavuşturabilmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu görevi bana tekrar layık gören delegelerime diğer büyüklerime teşekkür ederim." dedi.

Sarıgöl MHP İlçe Kongresine katılan MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, üzüm üreticilerin sorunlarını bildiklerini bu nedenle TMO’yu devreye soktuklarını belirterek, "Bu yıl Manisa genelinde bağlarda fırtına ve dolu zararı oldu. Bu nedenle sorunu meclise taşıdık. Tarım ve Orman Bakanı ile görüşmeler yapılarak kuru üzüm alımlarında TMO devreye gelmesini sağladık. 9 numara üzüm 12.5 TL’den alınacak. Çiftçilerimiz mağdur olmayacak. Bizler her zaman çiftçimizin yanındayız." dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner112