Yeşil alanların korunması ve çevre düzenlemesinin yanı sıra, vatandaşların doğayla iç içe vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla önemli çalışmalara imza atan Şehzadeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı bölgelerinde titizlikle yürüttükleri budama çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik  konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yeşil alanların kent yaşamındaki önemine vurgu yaparak, "Şehzadeler ilçesi olarak doğayla iç içe bir yaşam alanı oluşturmak ve vatandaşlarımızın daha temiz ve estetik bir çevrede vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla park ve bahçelerimize özel bir önem gösteriyoruz. Bu kapsamda mevsim geçişlerinde yapılan budama çalışmalarıyla ağaçlarımızın sağlığını koruyor, yeşil alanlarımızın düzenini ve güzelliklerini arttırıyoruz" dedi.

KPSS’den alınan düşük puan ölüm getirdi… Genç psikolog intihar etti! KPSS’den alınan düşük puan ölüm getirdi… Genç psikolog intihar etti!

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde yürüttüğü budama çalışmalarının, ağaçların uzun ömürlü olmasını sağladığı ve yeşil alanlara estetik bir görünüm kazandırdığı belirtildi. Vatandaşlar da yapılan bu çalışmaların ilçenin güzelliğine katkı sağladığını ve parklarda geçirdikleri zamanın daha keyifli hale geldiğini dile getirdi. Mahmut Aslan