Sakarya’da ilginç bir olay meydana geldi.

Pamukova'da yaşayan 54 yaşındaki Nuran Kul, eşinin iki ay önce akciğer kanserinden vefatından sonra, bir adamın sürekli olarak telefonla arayarak kendisini rahatsız ettiğini iddia etti. Uyarılarına rağmen dinlemeyen adamı ilçe merkezindeki parkta görünce öfkesine yenik düşen Nuran Kul, adama parkın ortasında tokat atıp dövdü.

O anlar kamera ile kaydedildi

O anlar, bir cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi. Görüntülerde, Kul'un adama tokat attığı ve "Kocam henüz yeni öldü, seni öldürürüm, adam ol. Sana arama dememe rağmen neden sürekli arıyorsun, utanmaz adam. Hala acı çekiyorum, kocamı yeni kaybettim. Bana para vermek için mi geliyorsun?" dediği görülürken, çevredeki insanların kadını sakinleştirmeye çalıştığı anlar da yer aldı.

 “Çevredeki vatandaşlar geldi elimden aldı”

Sürekli olarak telefonla rahatsız edildiğini belirten Nuran Kul, yaşananları anlattı. Nuran Kul,“Güzel bir Osmanlı tokadını yedi, çevredeki vatandaşlar geldi elimden aldı. Daha sonrasında kalktı gitti. Eşim öleli daha iki ay oldu, onun acısını unutmadım uyardığım halde yine aynısını yaptı.

Telefonda sürekli rahatsız ediyordu, ben kendisine eşimi yeni kaybettiğimi söyledim ve derdim çok dedim. İki tane torunum var onlara bakıyorum, yaptığın terbiyesizlik diyerek birkaç defa uyardım, dinlemedi” dedi.

Duyan kuyruğa giriyor… Bayram harçlığı izdihamı! Duyan kuyruğa giriyor… Bayram harçlığı izdihamı!

  “Osmanlı tokadını yapıştırdım”

Kul, şahsı tanımadığını ve numarasını üye olduğu bir dernekten aldığını belirtirken sözlerine şöyle devam etti:

 “Aramaya devam etti ‘para vereyim, yardımcı olayım’ dedi ve ben de ‘senin paranı istemiyorum, beni rahatsız etme' dedim. Kendisine ‘tuttuğum yerde seni döverim’ diye de söyledim bana bir şey yapamazsın dedi. Parka geldiğinde yanına gittim, telefonda söylediklerini şimdi de söyle deyince hiçbir şey diyemedi.

Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokadını yapıştırdım ona. Sonra tuttum yere attım, yerde de biraz hırpaladım daha sonrasında çevredeki erkekler geldi elimden aldılar onu. Giderken arkasından bir tekme daha attım. Tanıdığım bir şahıs değil. Sokak hayvanları derneği var oraya yardımcı oluyoruz, oradan numaramız her yere gidebiliyor bizim” diye konuştu.

 “Hak ettiği cezayı verdim”

Kul, "Eşimi iki ay önce kaybettim ve şimdi iki torunumla ilgileniyorum. Ancak bu sapık sürekli beni taciz ediyor. Ona hak ettiği cezayı verdim ve Osmanlı tokadını yapıştırdım. Tüm kadınlara cesaret vermek istiyorum, korkmasınlar ve gerektiğinde kendilerini savunsunlar" dedi.

Kaynak: İHA