22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç ve AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rana Kibar’a Hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç ile birlikte rektörlük binasına gelen Bülent Arınç; Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rana Kibar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Çetin, Prof. Dr. Kadir Ay, Prof. Dr. Oktay Üçer ve Genel Sekreter V. Öğr. Gör. Erhan Doğan tarafından karşılandı.

Arınç, “İnanıyorum ki Manisa Celal Bayar Üniversitesi bundan önce sürdürdüğü nitelikli başarısını bundan sonra da devam ettirecektir. Bu vesileyle sayın rektörümüze görevinde başarılar diliyor, iyi dileklerimi sunuyorum" ifadelerini kaydederken, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Rana Kibar ise, "Sayın Arınç’ı üniversitemizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Manisa Celal Bayar Üniversitesi için çalışıyoruz. Bundan sonra da üniversitemizin en iyi yerlere gelmesi için çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Jandarmayı görünce 2’nci kattan atladı! Jandarmayı görünce 2’nci kattan atladı!

İyi niyet temennileri ile geçen sohbetin ardından Rektör Prof. Dr. Rana Kibar, günün anısına 22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç'a tablo hediye etti. Bülent Arınç’ın Manisa Celal Bayar Üniversitesi Şeref Defterini imzalamasıyla ziyaret sona erdi. Almıla Nur Berilğen