CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhuriyet Meydanı’nda Manisalılara hitap ediyor.

CHP’li belediye başkan adaylarıyla birlikte Manisalıların karşısına çıkan Özel, Manisa’da açıklamalarda bulunuyor.

Özel'in açıklamalarından satırbaşları:

Manisa ittifakını teklif ediyoruz. Manisa ittifakında sadece CHP yok, haramdan, yalandan korkan AK Partililer de var, bizim geçmişte ittifak yaptığımız irili ufaklı partilere oy verenler de var, bütün Manisalılar var. Bu vicdanı kara, gözü dönmüşlerden Manisa'yı kurtarmaya var mısınız?

Geçen seçimde biz bağrımıza taş bastık, İYİ Parti ile ittifak yaptığımız için dediler ki 'Şehzadeler'i İYİ Parti'ye bırakacaksınız'. İYİ Parti ile ittifak yaptık, onlar kazansın diye. Bu seçimlerde yine ittifak olabilirdi, olmadı. Biz Ankara'da ittifak kuramadık. Burada bütün iyi insanlardan, muhafazakar demokratlardan, güneş gözlü güzel insanlardan, bu seçimi bize kaybettirmemelerini, bu seçimi Manisa'ya kazandırmalarını istiyoruz. Ben İYİ Partililerden, iyi insanlardan hiçbir yerde yapmadığımı yapıyorum ve kendi memleketimde Manisa'da, Şehzadeler adayı Gülşah Durubay'a, Manisa adayı Ferdi Zeybek'e destek istiyorum.

CHP'li Özel'den çarpıcı 'Yunusemre' açıklaması! Şöminenin fiyatı... CHP'li Özel'den çarpıcı 'Yunusemre' açıklaması! Şöminenin fiyatı...

Cumhur İttifakı'nın önüne gelen anketler nedeniyle sinirlendiğini öne süren Özgür Özel, partisinin Manisa adayı Ferdi Zeyrek için oy istedi. Özgür Özel, Zeyrek'in kent suçlarına karşı büyük mücadele verdiğini ve CHP'liler kadar AK Partililerin de takdirini kazandığını söyledi.

Editör: Nuray Bozkurt