Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından geçirdiği ameliyatlarla dikkatleri üzerine çekti. Seçim sürecinde aktif bir şekilde sahalarda yer alan Özel, seçimlerin sonrasında ses telleri ve gözleriyle ilgili iki ayrı operasyon geçirdi.

Ferdi Zeyrek’ten metro açıklaması! 8 Havuzu’ndan binip İzmir’de ineceksiniz demişti Ferdi Zeyrek’ten metro açıklaması! 8 Havuzu’ndan binip İzmir’de ineceksiniz demişti

CHP’deki Değişimin Sesi Oldu

5 Nisan'da ses tellerinden operasyon geçiren Özel, ardından 7 ve 8 Nisan tarihlerinde gözlerinden mercek ameliyatı oldu. Yıllardır kullandığı gözlüklerden kurtulan ve CHP’de değişimin ismi olan Genel Başkan Özgür Özel, bu sefer fiziksel değişimiyle dikkat çekti.

Saçlarını Boyattığı Öne Sürüldü

Yıllardır taktığı gözlüklerinden kurtulan Özgür Özel, bu kez de saçlarını boyatmasıyla gündeme geldi. Son olarak, saçlarını boyatmasıyla gündeme gelen Özgür Özel'in, geçirdiği ameliyatlarla birlikte fiziksel görünümünde önemli değişiklikler yaşadığı görülüyor. Bu değişim, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. 

Kaynak: Haber Merkezi