Yapı Kredi Bankası, yeni bir kampanya başlatarak müşterilerine 15 bin TL'ye kadar faizsiz taksitli nakit avans imkanı sunacağını duyurdu.

Bankadan edinilen bilgilere göre, kampanya 29 Şubat tarihine kadar devam edecek ve Yapı Kredili olanlar ile ilk defa kredi kartı alan müşteriler bu fırsattan yararlanabilecekler. Kampanya detayları banka tarafından paylaşıldı ve başvurular kabul edilmeye başlandı.

Yapı Kredi Bankası’nın kampanya detayları

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan kampanya detaylarında şu bilgiler yer aldı:

Kampanyadan 1 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil’i indirip “Yapı Kredi Müşterisi Ol” adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir.

Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.

Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Mart 2024’e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 15.000 TL’dir ve sadece 6 ay vade için geçerlidir. Koşulların sağlandığı tutarın tek seferde çekilmesi gerekmektedir. Parçalı kullanımlarda faiz yansıyacaktır.

Buğday Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar Oldu? Makarnalık ve Ekmeklik Buğday Güncel Fiyat Listesi! Buğday Fiyatları 2024 Yılında Ne Kadar Oldu? Makarnalık ve Ekmeklik Buğday Güncel Fiyat Listesi!

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Mart 2024’e kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.

Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kaynak: Haber Merkezi