Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi'nde Müzisyen Umut Emre A., nişanlısı Maria Z.ile birlikte kahve içmek için restorana gitti. İkili otururken, yan masada oturan Ceyhun T. (22) ve Hayrettin Ö. (23) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Müzisyen A., kasaya yöneldiği sırada 2 kişi tekme ve yumruklarla saldırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. A., ambulansla Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı fakat hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Milyonları ilgilendiriyor… Tapu işlemleri için vekalet verirken dikkat! Milyonları ilgilendiriyor… Tapu işlemleri için vekalet verirken dikkat!

Olay anı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi

Olay anı saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntüde; saldırganların müzisyeni tekme  ve yumruklarla dövdüğü, şüphelilerin uzaklaşırken tekrar gelip başında beklediği görülüyor.

Öte yandan gözaltına alınan şüpheliler, emniyette işlemlerinin bitmesinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheliler, kasten öldürme suçundan aynı gün sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

Kaynak: İHA