Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, partinin ‘Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anadolu’ programı kapsamında seçim bölgesi Manisa’da yoğun birkaç gün geçirecek. MHP’li Akçay, 16-17-18 ve 25 Eylül’de Manisa’nın iki ilçesi haricinde bütün ilçelerde temaslarda bulunacak.

Özgür Özel'den teröristin bulunduğu rapor ile ilgili açıklama Özgür Özel'den teröristin bulunduğu rapor ile ilgili açıklama

Burhan AKDEMİR 

MHP’li Akçay 16 Eylül Cuma günü (bugün) saat 14’te Saruhanlı’da, saat 19.00’da da Merkez’de Şehzadeler ve Yunusemre’de teşkilatlarla bir araya gelecek. Merkez’deki buluşmanın yeri ise Yunusemre İlçe Başkanlığı.

Akçay’ın cumartesi programında ise Soma, Kırkağaç, Akhisar ve Gölmarmara var. Saat 11.00’da Soma ve Kırkağaç teşkilatlarıyla, Kırkağaç İlçe Başkanlığı’nda buluşacak olan Akçay, saat 19.00’da da Akhisar ve Gölmarmara teşkilatlarıyla, Akhisar İlçe Başkanlığı’nda bir araya gelecek.

Pazar günü de Gördes, Demirci, Kula ve Selendi’de olacak olan MHP’li Akçay saat 11.00’de Gördes ve Demirci’de, saat 11.00’da Gördes’te bir araya gelecek. Akçay Kula’da, Kula ve Selendi teşkilatlarıyla saat 19.00’da buluşarak yol haritası belirleyecek

MHP’li Akçay’ın 25 Eylül Pazar günkü programında ise saat 11.00’de Alaşehir İlçe Başkanlığı’nda yapılacak Alaşehir ve Köprübaşı teşkilatları buluşması, saat 19.00’da ise Turgutlu İlçe Başkanlığı’nda Turgutlu ve Ahmetli ilçe teşkilatlarıyla buluşması var.

MHP’li Akçay’a, programlarında başta MHP İl Başkanı Murat Öner ile içe başkanlarının eşlik etmesi bekleniyor.