MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘2023’e Doğru Aday Belli Karar Net’ mitinginin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile bir araya gelen MHP Lideri Bahçeli, 30 büyükşehir arasında hizmet ve bütçe performansıyla daima ilk sırada olan Manisa Büyükşehir Belediyesinin başarısının önemine vurgu yaparak, “Bu birinciliğin üzerine bir yıldız koymamız gerekiyor. Bu güzel hizmetler takdire şayan” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Meydanı’nda on binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleştirilen ‘2023’e Doğru Aday Belli Karar Net’ mitinginin ardından Manisa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Genel Merkez yönetim kadroları, Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü bürokratları, ilçe belediye başkanları, MHP İl Başkanı Murat Öner, partililer, ilçe başkanları tarafından karşılanan MHP Lideri Bahçeli, yeni belediye hizmet binasının hayırlı olmasını diledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Başkan Bahçeli’ye binayı gezdirerek, projelerin yer aldığı ziyaretçi sergisini anlattı.

BAŞKAN ERGÜN, BÜYÜKŞEHİR VE MASKİ’NİN ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Manisalı eczacı hayranı olduğu Barış Manço'nun eserlerini biriktiriyor Manisalı eczacı hayranı olduğu Barış Manço'nun eserlerini biriktiriyor

Hediyeleşmenin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün il genelinde hayata geçirdiği, yapımı devam eden ve planlanan proje ve hizmetlerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesinin yaptığı çalışmalar, üretken belediyecilik anlayışı ve bütçe disiplini ile 30 büyükşehir belediyesi arasında 1. sırada olduğunu belirten Başkan Ergün, çalışmalarının karşılığını tarafsız kamuoyu yoklamalarında aldıklarını ve 2014 yılından bu yana Manisa’ya 5 milyar TL’lik yatırım yaptıklarını ifade etti.

MHP LİDERİ’NDEN BAŞKAN ERGÜN’E TEBRİK

Sunumu dikkatle dinleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sunumun tamamlanmasının ardından Başkan Ergün’ü tebrik etti. Bahçeli, “Sizi tebrik ediyorum. Birinciliği almışsınız, bu birinciliğin üzerine bir yıldız koymamız gerekiyor. 30 tane büyükşehir içerisinden bu kadar güzel hizmet takdire şayan” dedi. Başkan Ergün, MHP Lideri’ne teşekkürlerini sundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Büyükşehir Belediyesinin anı defterini de imzaladı. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafları çektirilmesiyle son buldu.

 HABER MERKEZİ