Türkiye, 14 Mayıs Pazar günü tarihi bir günü yaşayacak. Milyonlarca seçmenin sandığa gideceği gün öncesinde adaylar çalışmalarını süründürüyor. Böylelikle yurdun dört bir yanında miting heyecanı yaşanıyor. Halk buluşmalarının devam ettiği süreçte adaylar vaatlerini tek tek sıralıyor. Mitinglere, ittifaktaki diğer partiler de destek veriyor.

İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in Manisa mitingi sosyal medyada en çok konuşulan mitingler arasındaki yerini aldı. Akşener, bugün ABB Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Manisa'ya geldi. Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda halkla buluşan Akşener ve Yavaş'ın mitinge beklenen katılım olmadı. Az sayıdaki vatandaşların boşluklar bırakarak alana dağılması sosyal medyada da gündem oldu.

Bahçeli klasik otomobilinin direksiyonuna geçti: “Bu bana yeter…” Bahçeli klasik otomobilinin direksiyonuna geçti: “Bu bana yeter…”

Öte yandan edinilen bilgilere göre İYİ Parti Manisa teşkilatının genel merkezi gün ve saat nedeniyle miting yapmama konusunda uyarmasına rağmen miting için merkez tarafından ısrar edildi. KULİS