Yunusemre Belediyesi’nin katkılarıyla Manisalı Romanlar muhteşem bir gece düzenledi. Ses sanatçıların birbirinden güzel şarkıları seslendirdiği gecede vatandaşlar oldukça keyif aldı. Halil Yurtseven İlkokulu’nda gerçekleştirilen geceye Yunusemre Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı İlçe Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz, Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adayları, Manisa Romanlar Derneği Platformu Başkanı Umut Dum, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Başkan Çerçi’yi Tezahüratlarla Karşıladılar              

Romanlar, davul zurna, meşale ve havai fişekler ile karşıladığı Başkan Çerçi’yi ellerinde “Yunusemre İçin En Doğru İsim Çerçi”, “Sen Mi Yapıcaksın Sen Mi Edeceksin Dediler, Vallahi O Yaptı”, “Yunusemre Seninle Gurur Duyuyor” dövizleri açtı. Bursa Büyükşehir Belediyesi Çalgıcı Mektebi Roman Orkestra grubunun sahne aldığı gecede ses sanatçıları Sinan Zorbey, Burak Cidaman ve Esra Erduvan  birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.

“Başkan Çerçi’yi Destekliyoruz” 

Başkan Çerçi’nin her zaman kendilerine destek verdiğini belirten Manisa Romanlar Derneği Platformu Başkanı Umut Dum, “Romanlar olarak bizler, vatanına bağlıyız. İyi ki Romanız, ille de roman olsun diyoruz. Bizlere her zaman destek veren, bizlere kapılarını açan Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’yi destekliyoruz” dedi.

Bülent Arınç yine çok konuşulacak… Yaptığı paylaşımda öyle ifadeler var ki… Bülent Arınç yine çok konuşulacak… Yaptığı paylaşımda öyle ifadeler var ki…

Roman Kardeşlerimizin Yanındayız” 

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise “Ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi roman kardeşlerimizin de yanındayız. Ayn-ı Ali Mahallemize belediye olarak birçok hizmeti kazandırdık,  bundan sonra da kazandıracağız. Buradaki Hanım Lokalimizden, Kültür ve Taziye Evimizden birçok vatandaşımız yararlanıyor. Bundan sonra da vatandaşlarımızın yararlanacağı eserleri Yunusemre’ye kazandırmaya devam edeceğiz. Bu muhteşem gecede emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi. 

Muhabir: Özkan ÇELİK