TV8’in sevilen yarışma programı MasterChef All Star büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jürilik yaptığı yarışma yakından takip ediliyor. Her hafta cuma akşamları oynanan ödül gecesinin bu haftaki bölümüne bir yarışmacı damga vurdu.

Bu hafta Barbaros'un kaptanlığındaki kırmızı takım ile Hasan'ın kaptanlığındaki mavi takım kıyasıya yarıştı. Ödül heyecanın yaşandığı gecede ise Dilara'nın sözleri gündem oldu.

Hafta başından beri takım arkadaşlarıyla uyumsuzluk içinde olan Dilara büyük tepki toplamıştı. Dün akşam yayınlanan bölümde Hasan'ın 'Nereden aldım ben bunu takıma' demesiyle ipler iyice gerilmişti.

Oyun oynarken 3’üncü kattan düştü… Kurtarılamadı Oyun oynarken 3’üncü kattan düştü… Kurtarılamadı

Bu akşam yayınlanan bölümde ise takım arkadaşlarının kendisinden şikayetçi olması Dilara'yı sinirlendirdi. 'Bu kadar üzerime oynuyorlarsa o zaman ben bu takım için yemek yapmayayım' diyen Dilara'ya Somer Şef'in cevabı ise herkesi şoke etti.

"Yemek yapmayanların burada işi yok"

Yaşanan bu tartışma sonrasında Somer Şef Dilara'ya, 'Yemek yapmayanların burada pek işi yok. Çıkabilirsin. Git yani. Ne yapacaksın?' dedi. Yarışmacı arkadaşlarının ve diğer şeflerin araya girmesi sonucunda Dilara stüdyoda kaldı. Yaratıcılık tabağı istenen gecede Dilara da takım arkadaşlarına yardım ederek kestane ile yemek yaptı.

Sosyal medyada bir kesim Somer Şef'in çıkışına destek verirken bir kesim de sitemde bulundu. Kullanıcılardan 'Çok doğru dedin şefim', 'Yemek yarışmasında yemek yapılır', 'Bu tartışmalar çok uzadı' gibi yorumlar geldi.

Editör: Nuray Bozkurt