İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında; Şehzadeler ilçesine bağlı Karaoğlanlı, Kağan, Aşağıçobanisa, Tilkisüleymaniye, Çavuşoğlu ve Sancaklıiğdecik mahalleleri ile Yunusemre ilçesine bağlı Osmancalı, Yağcılar, Avdal, Kayapınar, Mollasüleymanlı, Muradiye, Yuntdağyenice ve Küçükbelen mahallelerinde toplam 10 kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirildi. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mahallelere daha sağlıklı ve verimli içme suyu sağlandı.

Özgür Özel’den TRT Genel Müdürü’ne telefon! Özgür Özel’den TRT Genel Müdürü’ne telefon!

Başkan Cengiz Ergün’e hizmet teşekkürü MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer de ilgili şube müdürleri ile birlikte Şehzadeler ilçesine bağlı Karaoğlanlı mahalle muhtarı Necdet Çolak, Sancaklıiğdecik mahalle muhtarı Arif Kurtoğlu ve Tilkisüleymaniye mahalle muhtarı Yalçın Başbay’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Aydınyer, muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Mahalle muhtarları çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

“14 mahallemiz daha sağlıklı suya kavuştu”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, “İçme Suyu Dairesi Başkanlığımız bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında; Şehzadeler ilçemize bağlı Karaoğlanlı, Kağan, Aşağıçobanisa, Tilkisüleymaniye, Çavuşoğlu ve Sancaklıiğdecik mahalleleri ile Yunusemre ilçemize bağlı Osmancalı, Yağcılar, Avdal, Kayapınar, Mollasüleymanlı, Muradiye, Yuntdağyenice ve Küçükbelen mahallelerinde toplam 10 kilometrelik içme suyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdik.

Kısa sürede tamamlandığımız çalışmalarla birlikte 14 mahallemiz daha sağlıklı ve verimli suya kavuştu. Çalışmalarımız mahallelerimize hayırlı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde yatırımlarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Muhabir: Özkan Çelik