MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesine bağlı Kemerdamları mahallesini ziyaret etti. Mahalle muhtarı Ahmet Ayyıldız, “Mahallemize yapılan altyapı çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Manisa'daki 254 kırsal mahalle ile ilgili açıklama Manisa'daki 254 kırsal mahalle ile ilgili açıklama

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahalle ziyaretlerini sürdürerek, muhtarların görüşlerini almaya devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Salihli ilçesine bağlı Kemerdamları mahallesine ziyarette bulundu. Daire Başkanı Çakır’a Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Mustafa Gün ve MASKİ İlçe Şefi Tuğrul Kacar da eşlik etti. Mahalle muhtarı Ahmet Ayyıldız ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Daire Başkanı Çakır, istek ve talepleri dinledi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Çakır, Başkan Ergün adına getirdiği hediyeleri takdim etti.

“İYİ Kİ VARSIN CENGİZ BAŞKANIM”

Kemerdamları mahallesine yapılan altyapı çalışmalarından çok memnun kaldıklarını ifade eden mahalle muhtarı Ahmet Ayyıldız, “Mahallemizde çalışmalar ilk olarak asfalt ile başladı. MASKİ Genel Müdürlüğünün gerçekleştirdiği altyapı çalışmaları kapsamında içme suyu ve kanalizasyon hatları komple yenilendi. Cengiz Başkanımızı mahallemizde ağırlamak istiyoruz. Başkanımızı mehter takımıyla karşılayacağız. İyi ki varsın başkanım. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze teşekkür ederiz” diye konuştu. HABER MERKEZİ