Manisalılar bugün hava durumunun nasıl olacağını merak ederken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan verilere göre bugün kentte yağmur yağışı bekleniyor.

Etkinlik Sen’den açıklama… Şubat ayının son haftası ‘Etkinlik Haftası’ ilan edildi Etkinlik Sen’den açıklama… Şubat ayının son haftası ‘Etkinlik Haftası’ ilan edildi

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, ülkenin batı kesimlerinin yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Batı Akdeniz ile Ankara, Düzce, Zonguldak, Bartın, Bolu ve Eskişehir çevrelerinin sağanak yağışlı, Kıyı Ege ve Batı Akdeniz kıyılarının yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların Marmara'nın batısı, Kıyı Ege ile Antalya ve Isparta çevreleri ve Burdur'un doğu kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor. İç ve doğu kesimlerde pus ve yer yer sis bekleniyor. Doğu Karadeniz’in iç kesimleri ile Doğu Anadolu’nun kuzey ve doğusunda çığ tehlikesi bulunmaktadır.

Manisa’ya Yağmur Uyarısı

Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan verilere göre Manisa’da bugün yağmur var. Yağmurun öğleden sonra etkili olması beklenirken, gece saatlerine kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Iıuo

Kaynak: İHA- Haber Merkezi