Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler, Gördes ve Selendi ilçelerine Kapalı Pazaryerleri ve Otoparklar müjdesi verdi. Başkan Ergün, “İlçe merkezlerimize geçmiş dönemlerde yaptığımız gibi vatandaşlarımızın hava şartlarından etkilenmeden, rahatça alışveriş yapabilmelerine imkan tanıyacak kapalı pazar yeri ve otopark projelerimize devam ediyoruz” dedi.

Alaybey (1)

Geride kalan 15 yılık görev süresinde 1060 büyük projeyi Manisalıların hizmetine sunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler, Gördes ve Selendi ilçelerine kapalı pazar yerleri ve otoparklar kazandırılacağını müjdeledi.

Manisalılar bu tarih ve saatlere dikkat! MASKİ'den 'ücret' açıklaması Manisalılar bu tarih ve saatlere dikkat! MASKİ'den 'ücret' açıklaması

Gördes (1)

Şehzadeler Belediyesi iş birliği ile Alaybey Kapalı Pazar yeri ve Katlı Otopark Projesinin hayata geçirildiğini belirten Başkan Cengiz Ergün, 600 tezgahlık semt pazarının kurulacağı projede 1165 araç kapasiteli otoparkında yer aldığını dile getirdi.

Selendi (2)

İlçe merkezlerinde geçmiş dönemlerde yapıldığı gibi, vatandaşların hava şartlarından etkilenmeden rahatça alışveriş yapabilmelerine imkan tanıyacak kapalı pazar yeri ve otopark projelerinin devam ettiğini vurgulayan Başkan Ergün, “Gördes’te 6903 metrekarelik alanda 28 adet kapalı satış alanı ve 324 adet tezgah kapasitesine sahip kapalı Pazar yerini hayata geçiriyoruz. Selendi ilçemizde ise 5000 metrekare alana sahip 240 tezgah kapasiteli kapalı Pazar yeri ile 400 araçlık açık, 200 araçlık kapalı otopark alanını ilçemize kazandırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi