Manisa merkezde yapılacak içme suyu hattı çalışmaları nedeniyle bu gece 23.00 ile 06.00 saatleri arasında 19 mahallede su kesintisi yapılacak.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi, Manisa merkezde yapılacak içme suyu ana hatlarında bakım onarım ve hat vanası değiştirme çalışmaları nedeniyle 16.01.2023 Pazartesi gününü 17.01.2023 Salı’ya bağlayan gece 23.00 ile 06.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yapılacak.

Kesintiden; Mutlu, Tunca, Dere, Adakale, İbrahim Çelebi, Lala Paşa, Mimar Sinan, Akıncılar, Saruhan, Ege, Topçu Asım, Göktaşlı, Ayn-ı Ali, Tevfikiye, Kuyualan, Uncubozköy, Merkezefendi, Kaynak, Akmescit Mahalleleri etkilenecek.

İzmir'de hortum paniği İzmir'de hortum paniği

MASKİ’den yapılan açıklama şöyle:

DİKKAT! PLANLI SU KESİNTİSİ! İlimiz merkezinde vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz hizmet kalitesini arttırmak amacıyla içme suyu ana hatlarında bakım onarım ve hat vanası değiştirme işi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gece saatlerinde yürüteceğimiz çalışma kapsamında, 16.01.2023 Pazartesi gününü 17.01.2023 Salı’ya bağlayan gece 23.00 ile 06.00 saatleri arasında planlı su kesintisi uygulanacaktır. Kesintiden; Mutlu, Tunca, Dere, Adakale, İbrahim Çelebi, Lala Paşa, Mimar Sinan, Akıncılar, Saruhan, Ege, Topçu Asım, Göktaşlı, Ayn-ı Ali, Tevfikiye, Kuyualan, Uncubozköy, Merkezefendi, Kaynak, Akmescit Mahallelerinde basınç düşüklüğü ve su kesintisi yaşanabilir. Vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri alması önemle rica olunur. HABER MERKEZİ