Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Manisa’nın 5 günlük hava tahmin raporunu açıkladı. Buna göre Manisa’da 5 gün boyunca hava sıcaklıkları benzer seviyelerde seyredecek. Öte yandan 3 gün boyunca  en yüksek ve en düşük sıcaklık değerleri birebir aynı olacak. Sizler için Manisa hava durumu verilerini derledik…

Demirel çifti boşanıyor mu? Volkan Demirel açıkladı… Demirel çifti boşanıyor mu? Volkan Demirel açıkladı…

Manisa’nın 5 Günlük Hava Durumu

Gelen bir son dakika bilgisine göre Manisa’da hava sıcaklıkları önümüzdeki 5 gün boyunca benzer seviyelerde olacak. Bununla birlikte 3 gün boyunca ise en düşük sıcaklık değerli 6 derece, en yüksek sıcaklık değeri ise 14 derece olacak.

Meteorolojiden alınan bilgiye göre 5 günlük Manisa hava durumu tahminleri şu şekilde:

  • 17 Şubat Cumartesi: En düşük sıcaklık 8 derece en yüksek sıcaklık 14 derece olacak. Nem oranı yüzde 66 ile yüzde 94 arasında değişecek.
  • 18 Şubat Pazar: En düşük sıcaklık 6 derece en yüksek sıcaklık 14 derece olacak. Nem oranı yüzde 62 ile yüzde 95 arasında değişecek.
  • 19 Şubat Pazartesi: en düşük sıcaklık 6 derece en yüksek sıcaklık 14 derece olacak. Nem oranı yüzde 58 ile yüzde 86 arasında değişecek.
  • 20 Şubat Salı: En düşük sıcaklık 6 derece en yüksek sıcaklık 14 derece olacak. Nem oranı yüzde 60 ile yüzde 96 arasında değişecek.
  • 21 Şubat Çarşamba: En düşük sıcaklık 7 derece en yüksek sıcaklık 15 derece olacak. Nem oranı yüzde 57 ile 90 arasında değişecek.

Muhabir: Özkan ÇELİK