MASKİ Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş, Manisa merkezde görev yapan Kazım Karabekir, Turgut Özal ve Bayındırlık Mahalle Muhtarlarını ağırladı. Mahalle Muhtarları, su tasarrufu noktasındaki çalışmaları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler ve her zaman destekçisi olduklarını söylediler.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kurulduğu günden bu yana su kaynaklarının korunması noktasında önemli çalışmalara imza atıyor. Yapılan projeler mahalle muhtarlarının da dikkatini çekiyor. Bu kapsamda, Kazım Karabekir Muhtarı Tekin Aydın, Turgut Özal Muhtarı İsmet Bakşi ve Bayındırlık Muhtarı Bedirhan Çiçek, Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş’ı ziyaret etti. Mahalle muhtarları MASKİ’nin su tasarrufu ve su kaynaklarının korunması noktasındaki çalışmalarını yakından takip ettiklerini, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün de muhtarlar toplantısında yaptığı açıklamaların kendilerini çok etkilediğini ifade ettiler. Mahalle muhtarları gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışan Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e ve MASKİ’ye teşekkür ettiler.

“TEMİZ, İÇİLEBİLİR SU KAYNAKLARI TÜM DÜNYADA HIZLA TÜKENİYOR”

Manisalı eczacı hayranı olduğu Barış Manço'nun eserlerini biriktiriyor Manisalı eczacı hayranı olduğu Barış Manço'nun eserlerini biriktiriyor

Abone İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş da, “Temiz, içilebilir su kaynakları tüm dünyada hızla tükeniyor. Manisa’mızdaki barajlarda su seviyeleri ciddi oranda azaldı. Geleceğimizi korumak için biz su tasarrufuna büyük önem veriyor, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek için çalışıyoruz. Okullarda minik öğrencilerimize su tasarrufunun önemini anlatarak evlatlarımızda farkındalık yaratıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün de su kaynaklarının korunmasına ve tasarruflu kullanılmasına büyük önem veriyor. Biz, Sayın Başkanımızın öncülüğünde vatandaşlarımızı, evlatlarımızı bilinçlendirmeye devam edeceğiz” dedi.