Manisa merkezde bakım onarım çalışmaları nedeniyle bu gece 23.00 ile 06.00 saatleri arasında 13 mahallede su kesintisi yapılacak.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) tarafından yapılan uyarıda bu gece 23.00 ile 06.00 saatleri arasında Manisa merkezde bulunan 13 mahallede su kesintisi yapılacağı bildirildi.

AFAD'dan cenazelere ilişkin yeni duyuru AFAD'dan cenazelere ilişkin yeni duyuru

İŞTE O İLÇELER...

MASKİ’den yapılan uyarıda şu ifadeler yer aldı:

İlimiz merkezinde vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz hizmet kalitesini arttırmak amacıyla içme suyu ana hatlarında bakım onarım ve hat vanası değiştirme işi yapılacaktır. Vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gece saatlerinde yürüteceğimiz çalışma kapsamında, 05.01.2023 Perşembe gününü 06.01.2023 Cuma’ya bağlayan gece 23.00 ile 06.00 saatleri arasında planlı su kesintisi uygulanacaktır. Kesintiden; 1. Anafartalar, 2. Anafartalar, Arda, Çarşı, Utku, Peker, Yarhasanlar, Dinçer Mahallerinin tamamı, Tevfikiye, Ayn-ı Ali, Ahmet Bedevi, Göktaşlı ve Saruhan Mahallelerinin bir kısmında basınç düşüklüğü ve su kesintisi yasanabilir. Vatandaşlarımızın gerekli tedbirleri alması önemle rica olunur. HABER MERKEZİ