Manisa Futbol Kulübü’nün profesyonel sözleşme imzalayarak Akademi bünyesine kattığı Enes Fıstıkçıoğlu, Mehmet Enes Gülalan, Enes Gümüş ve Fikret Selçuk için imza töreni gerçekleştirildi. İmza törenine katılan Futbol Direktörü Levent Devrim, genç oyunculara başarı dileklerini iletti.

Manisa Futbol Kulübü’nün, transfer döneminde kadrosuna kattığı ve gelişimleri için Akademi bünyesine dahil ettiği genç oyuncular 2004 doğumlu Enes Fıstıkçıoğlu, 2004 doğumlu Mehmet Enes Gülalan, 2004 doğumlu Enes Gümüş ve 2003 doğumlu Fikret Selçuk için imza töreni düzenlendi. Fikri Bayrıl Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Futbol Direktörü Levent Devrim katıldı. Genç oyuncular Manisa Futbol Kulübü ailesine katıldıkları için mutluluklarını dile getirdi.

Manisa FK’nın konuğu Adanaspor Manisa FK’nın konuğu Adanaspor

İmza töreninde konuşan Futbol Direktörü Levent Devrim ise, “Enes Fıstıkçıoğlu, Mehmet Enes Gülalan, Enes Gümüş ve Fikret Selçuk, yetenekli, gelecek vadeden pırıl pırıl gençler. Akademimizde kendilerini geliştirerek çok iyi yerlere geleceklerine inanıyoruz. Enes Fıstıkçıoğlu, Mehmet Enes Gülalan, Enes Gümüş ve Fikret Selçuk’a Manisa Futbol Kulübü formasıyla başarılar diliyorum” dedi.