Okulların tatil olmasıyla birlikte Manisa Futbol Kulübü, Necmi Temizel Spor Tesisleri’nde Futbol Okulları Turnuvası düzenledi. Manisa FK Futbol Okulları Turnuvası’na 7 merkez futbol okulunun yanı sıra Manisa ilçeleri ve diğer illerdeki futbol okulları da katılım sağladı. Fair-play ruhuyla oynanan müsabakalara, veliler de alkışlarıyla renk kattı. Manisa’nın ilçelerinde yürütülen ve çocuklarımızı futbolla buluşturan Manisa FK Futbol Okulları’na olan ilgi ve sevgi her geçen gün katlanarak artıyor. Donanımlı antrenör kadrosuyla hizmet veren Manisa FK Futbol Okulları, futbolcu olma hayali kuran çocukların futbolla tanıştığı önemli bir nokta haline gelmeye de devam ediyor.

TAŞÇI, “AMACIMIZ YETENEKLİ OYUNCULARI TESPİT ETMEK”

Manisa FK Futbol Okulları Turnuvası’nın verimli geçtiğini belirten Futbol Okulları ve Elit Gruplar Sorumlusu Akif Taşçı, “Okulların tatil olmasıyla birlikte sporcularımızın gelişimine katkı sunacak bir turnuva gerçekleştirdik. Burada kulübümüzün amacı tüm futbol okullarındaki yetenekli oyuncuları tespit edip akademimize kazandırma. Yaklaşık 7 gün süren Sömestr Turnuvamıza katılan tüm sporcularımıza göstermiş oldukları performanstan dolayı teşekkür ederiz.” dedi. Spor Servisi

Manisa FK taraftarından meşaleler ve tezahüratlarla takıma destek! Manisa FK taraftarından meşaleler ve tezahüratlarla takıma destek!