Manisa Barosu Başkanı Ümit Rona yaptığı açıklama ile yeniden aday olduğunu duyurdu. Rona, aday listeyi de açıkladı.

Manisa Baro Başkanı Av. Ümit Rona, yeniden baro başkanlığına aday olduğunu sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile açıkladı.

“On üç ay gibi kısa bir sürede olsa aralıksız çalışarak, sözün anlamını ve makamın ağırlığını bilerek, yüksek sorumluluk duygusu ve onurla Manisa Barosu Başkanlığı görevini sürdürdüm.” diyen Rona, “Tüm ülkenin takdir ettiği her alanda, her masada güçlü ve öncü baro duruşunu sizlerin desteği ile cesaretle ortaya koyduk. Bu başarının mimarları olan arkadaşlarımın büyük özverisi ve sizlerin kıymetli desteği için çok teşekkür ederim.  Kısa sürede birlikte oluşturduğumuz bu ulusal etki ve öncü ruhu daha da ileri taşımak için Ekim ayında yapılacak genel kurulda Baro Başkanlığına adayım.” ifadelerini kullandı.

Başkan Ergün’den imarla ilgili iddialara net cevap Başkan Ergün’den imarla ilgili iddialara net cevap

Başkan Rona, “Her masada, her alanda söz sahibi, cesur baroculuk anlayışı ile daha da güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz.” sözleriyle aday listeyi açıkladı.

İŞTE O LİSTE:

TBB DELEGE ADAYLARI; Av. Filiz Zeybek, Av. Mehmet Oruç, Av. Belgin Çakırer

YÖNETİM KURULU ADAYLARI; Av. Zeynep Çakmak, Av. Deniz Özcan, Av. Şahika Fulya Yılmaz, Av. Tolga Uçarsu, Av. Sinem Sart Urgancı, Av. Menekşe Uztutan, Av. Urku Aykanat, Av. Fatih Meriç, Av. Sinem Deniz Onat, Av. Ayşe Hasar

DİSİPLİN KURULI ADAYLARI; Av. Şeyda Sözen Tatlıcıoğlu, Av. Merve Aka Baysak, Av. İbrahim Halil Tangör, Av. Büşra Manav, Av. Umut Dalkılıç

DENETÇİ; Av. Mehmet Özdemir